Тіркеу Күні: 19-20 сәуір, 2024 ж.

Өтетін орны: Тұран университеті, Алматы

TURAN MUN конференциясында 3 комитет ұсынылды
Кім үшін сөйлегіңіз келетінін таңдаңыз:

Turan Model United Nations 2024

«ТҰРАН» УНИВЕРСИТЕТІНДЕГІ БҰҰ МОДЕЛІ

«Тұран» университетінің «Аймақтану және халықаралық қатынастар» кафедрасы «Тұран» университетінің және Біріккен Ұлттар Ұйымына кіруін 30 жылдығына орай «Тұран Біріккен Ұлттар Ұйымы 2024 моделі» («TURAN MUN 2024») халықаралық конференциясын өткізуде. Біріккен Ұлттар Ұйымы комитеттерінің мәжілістеріне нысаны жағынан ең жақын әлемдік саясаттың өзекті мәселелері.

Конференцияға қатысуға БҰҰ-ға мүше әртүрлі елдердің Делегаттары мен ресми өкілдері ретінде қатысатын жоғары сынып оқушылары, Қазақстанның және шетелдің колледждері мен университеттерінің студенттері шақырылады. Конференция барысында қатысушылар дипломатиялық, көшбасшылық, шешендік, тілдік дағдылар мен ымыраға келу дағдыларын меңгереді.

Қазіргі заманның өзекті мәселелерін талқылауға ерекше рөл беріледі, Делегаттар дипломатиялық этикет нормаларын сақтауы керек.

БҰҰ моделі өз болашағының маңыздылығын түсінуге және өзін әлемдік қауымдастықтың бір бөлігі ретінде сезінуге көмектеседі — оның қажетті, қайталанбайтын құрамдас бөлігі. Қатысушылар студенттік өмірмен, жаңа әсерлермен және ерекше әсермен танысуға мүмкіндік алады!

Әр Комитеттің мақсаты – талқыланатын мәселе бойынша консенсусқа қол жеткізу және қарар қабылдау. Комитеттердегі жұмыс конференцияның ресми сайтында орналасқан Рәсімдік Ережелер негізінде жүзеге асырылады.

Конференцияның жұмыс тілдері – қазақ, орыс және ағылшын.

Конференцияға қатысушыларына сертификат беріледі.

«TURAN MUN 2024» моделіне қатысу үшін тіркеу жарнасын жасау қажет: 3000 теңге.