Алматы қаласы, Сатпаев көшесі, 16а
Қабылдау комиссиясы +7 727 260 40 00

Ағылшын тіліндегі бағдарламалар факультеті

Ағылшын тіліндегі бағдарламалар факультетінде оқу – бәсекеге қабілетті мамандық алудың және сонымен бірге ағылшын тілін ана тілі деңгейінде меңгерудің ерекше мүмкіндігі. Факультет қазіргі еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтарға баса назар аударады.

Шетелдік мұғалімдер білім беру үдерісіне белсенді қатысады, сонымен қатар Deloitte, Schneider Electric, Bosch-Siemens, Алматы халықаралық әуежайы, Freedom Finance, EBRD және т.с.с ірі халықаралық компаниялардың топ-менеджерлері қатысады.

Оқыту процесі CFA, ACCA және 1C сияқты жетекші кәсіби сертификаттарға дайындықты қамтиды.Тәжірибеге бағытталған сапалы білімнің арқасында факультет түлектері беделді халықаралық және отандық компанияларға студенттік жылдарында жұмысқа орналасады.

Факультетте оқудың 7 артықшылығы:

1. Еңбек нарығындағы соңғы тенденциялар мен тенденцияларды ескере отырып, сапалы білім беру
  2. Екінші шет тілін (қытай, түрік) үйрену мүмкіндігі
  3. Кең ауқымды желі
  4. Мансаптың керемет мүмкіндіктері мен болашағы
  5. Академиялық ұтқырлық және екі дәрежелі бағдарламалар
  6. Халықаралық сертификаттауға дайындық (CFA, ACCA, 1C)
  7. TOEFL немесе IELTS нәтижелері бойынша ішкі грант / қосымша жеңілдіктер алу мүмкіндігі.
Контакттар

Басшы: