Алматы қаласының креативті индустрия басқармасымен ынтымақтастық

2021 жылғы 9 қыркүйекте “Тұран” университеті мен Алматы қаласының креативті индустрия басқармасы арасында Ынтымақтастық меморандумына қол қойылды.

Ынтымақтастықтың негізгі мақсаты-креативті кәсіпкерлікті дамыту және креативті индустрия саласында кадрлардың біліктілігін арттыру үшін негіз қалыптастыру бойынша бірлескен және келісілген іс-қимылдарды жүзеге асыру.

Бұл ынтымақтастық “Тұран” университетінің студенттері мен қызметкерлеріне негізгі және кәсіби құзыреттерді алу үшін практика базасымен қамтамасыз етуге, тренингтер, семинарлар, студенттердің ғылыми жетістіктерінің көрмелері және т.б. сияқты креативті сала саласындағы іс-шараларға қатысуға мүмкіндік береді.

Алматы қаласының креативті индустрия басқармасы 2021 жылдың ақпан айында құрылды. Басқарманың негізгі мақсаты креативті индустриялар саласында үздік талап етілетін тәжірибені сақтауға және көбейтуге, жасауға және жаңғыртуға, креативті тауарлар мен қызметтерге жоғары сұранысты қамтамасыз етуге, креативті кеңістікті дамытуға қабілетті креативті ортаны қалыптастыру болып табылады.