Халықаралық ғылыми-практикалық конференция «30 ЖЫЛДАҒЫ ҚАЗАҚСТАН ЭКОНОМИКАСЫ: ДАМУ ЖӘНЕ ЖАСАМПАЗДЫҚ КЕЗЕҢДЕРІ»

«Тұран» университеті қазақстандық және шетелдік ғалымдарды, оқытушыларды, докторанттарды, ғылым мекемелерінің, бизнес-қоғамдастықтардың, мемлекеттік билік және басқару органдарының, қоғамдық ұйымдардың өкілдерін Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «30 жылдағы Қазақстан экономикасы: даму және жасампаздық кезеңдері» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция жұмысына қатысуға шақырады.

Конференция 2021 жылдың 5 қазанында сағат 10.00-де өтеді. «Тұран» университетінде (офлайн / онлайн форматта).

⠀⠀

Конференция форматында пленарлық пікірталастар, «Ұлттық экономиканы әртараптандыру: сын-қатерлер мен трендтер» тақырыбына дөңгелек үстел, секциялар жұмысы, пікірталас алаңдары қарастырылған.

Негізгі бағыттар мен секциялар.

1. Әлемдік пандемия жағдайында экономика мен кәсіпкерлікті дамыту
2. Орнықты даму мақсаттарын іске асыру жағдайындағы білім беру ортасы
3. Triple Helix шеңберінде стейкхолдерлердің өзара іс-қимылы
4. Цифрлық экономикаға арналған инфокоммуникациялық технологиялар
5. Ақпараттық мәдениет және кросс-мәдени өзара іс-қимыл

Пленарлық отырысқа еліміздің және шетелдік жоғары оқу орындарының жетекші ғалымдары, белгілі қазақстандық және халықаралық сарапшылар, бизнес-құрылымдар мен академиялық қоғамдастықтың басшылары мен өкілдері қатысады.

«Ұлттық экономиканы әртараптандыру: сын-тегеуріндер мен трендтер» тақырыбындағы дөңгелек үстел және конференцияның негізгі бағыттары бойынша секциялық отырыстар мен пікірталастар сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін офлайн/онлайн форматта өтеді.

Конференцияның жұмыс тілдері-қазақ, орыс, ағылшын.

Конференция іс-шараларына онлайн форматта қатысу үшін сілтемелер:

Пленарлық отырыс:

ZOOM конференциясына қосылу

Конференция идентификаторы: 852 1753 2991

Кіру коды: 864911

«Ұлттық экономиканы әртараптандыру: сын-қатерлер мен трендтер» тақырыбына дөңгелек үстел:

ZOOM конференциясына қосылу

Конференция идентификаторы: 816 8168 0403

Кіру коды: 588063

Конферецияға қатысу шарттары.

Баяндамалар 2021 жылдың 25 қыркүйегіне дейін қабылданады. Конференция материалдары тек электронды түрде жарияланады, сондықтан мақалалар ақысыз қабылданады.