«Тұран» университетінің жылдың Үздік Студенті” байқауы 2021

Тұран университеті “Тұран “университетінің 2021 жылғы” Жылдың үздік студенті”конкурсына өтінімдер берудің басталғаны туралы хабарлайды.

Конкурсқа “Тұран” университетінің күндізгі бөлімінің бірінші және соңғы оқу жылынан басқа барлық курстардың студенттері қатыса алады, олардың кандидатураларын эдвайзерлер, университеттің студенттік ұйымдарының басшылары, жастар ісі жөніндегі комитет ұсынған.

Байқау 2 кезеңде өткізіледі:

Бірінші кезеңде: факультет кеңесі конкурстық құжаттарды қарайды және студенттерді жалпы университеттік конкурсқа ұсыну туралы шешім қабылдайды.

Екінші кезеңде: конкурстық комиссия дауыс беру арқылы әр факультеттен бір кандидатура бойынша 3 жеңімпазды анықтайды.

Конкурстың қорытындысы ағымдағы оқу жылының қазан-қараша айларында өткізілетін бірінші курс студенттерінің жыл сайынғы дәстүрлі “студенттерге арнауында” жария етіледі.

Конкурс нәтижелері бойынша әр факультеттен үміткерлер анықталады, оларға университеттің “жылдың үздік студенті” атағы беріледі.

Конкурс жеңімпаздарына ай сайын оқу жылына (қыркүйек-мамыр) атаулы ректорлық стипендия беріледі.

Конкурс туралы толығырақ сілтеме бойынша білуге болады

Барлық сұрақтар бойынша деканаттарға хабарласыңыз.

Конкурсқа өтінім берудің соңғы мерзімі: 2021 жылғы 30 Қыркүйек.