“Маркетингтегі цифрлық технологиялар және инновациялық әдістер” халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы аясындағы Халықаралық дөңгелек үстел

2023 жылғы 18 қаңтарда “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика” кафедрасы Нархоз Университеті жанындағы “Маркетинг және жарнама” мамандығы бойынша Республикалық оқу-әдістемелік кеңеспен және қазақстандық маркетинг қауымдастығымен бірлесіп “маркетингтегі цифрлық технологиялар және инновациялық әдістер”халықаралық ғылыми – практикалық конференциясы шеңберінде Халықаралық дөңгелек үстел өткізді.

Дөңгелек үстел-бұл спикерлер мен барлық қатысушылардың сындарлы диалогы, пікірталастар, маркетингтің өзекті мәселелерін талқылау, пікір алмасу, білім, тәжірибе алмасу, жаңа қызықты және пайдалы ақпарат алуға арналған алаң.

Дөңгелек үстел форматы гибридті болды-207 конференц-залда офлайн және ZOOM-да онлайн.

Дөңгелек үстелді “Тұран” университетінің стратегиялық даму, ғылым және инновациялар жөніндегі проректоры, э. ғ. к., PhD докторы Д. И. Разакова ашты, Нархоз Университетінің базасында “Маркетинг және жарнама” секциясының жетекшісі, э. ғ. к., қауымдастырылған профессор Ж. М. Дүйсембекова құттықтау сөз сөйледі.

Модератор ретінде Э. ғ. к., зерттеуші профессор М. Т. Давлетова дөңгелек үстел жүргізді, ал аудармашы PhD докторанты А. Б. Әшімова болды.

Дөңгелек үстелде Ресей, Испания, Румыния, Украина және Қырғызстаннан келген серіктес жоғары оқу орындарының шетелдік спикерлері сөз сөйледі.

Спикерлердің барлық сөйлеген сөздері өте қызықты, мазмұнды, презентациялар түрлі-түсті және тартымды болды. Маркетингтің өзекті мәселелері мен қазіргі тенденциялары қарастырылды, құнды және пайдалы практикалық тәжірибе алмасылды.

Барлық спикерлерге дөңгелек үстелге қатысқаны үшін сертификаттар жіберілді. Бірақ университетке жеке келіп, оффлайн режимінде сөйлеген баяндамашы Кендрик Уайтқа залда жемісті ынтымақтастықтың белгісі ретінде сертификат пен естелік кәдесый табысталды.

Модератор конференцияның барлық спикерлері мен қатысушыларына алғысын білдіріп, үлкен шығармашылық табыстар мен жетістіктер тіледі.