«Uskills-up Logistics Battle» колледждері үшін «Логистика және жүк тасымалын ұйымдастыру» бағыты бойынша I Халықаралық турнир

2023 жылғы 5 сәуірде “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика “кафедрасы” Uskills-up Logistics Battle “колледждері үшін” логистика және жүк тасымалын ұйымдастыру ” бағыты бойынша I Халықаралық турнир өткізеді.

Турнирді қазақстандық логистикалық кластер және “Тұран” университеті құрды. . Турнирдің мақсаты-студенттерді логистика саласында оқытуда және олардың әлеуетін анықтауда колледждердің дамуын қолдау. Турнир алған білімдері мен дағдыларын логистика саласындағы практикалық мәселелерді шешуде, сондай-ақ логистика саласындағы маман мамандығын ілгерілетуде қолданғысы келетін студенттер үшін өткізіледі. Турнир мыналардан тұрады: “Stand up Battle”форматындағы презентацияны бағалау негізінде. “USkills-up Logistics Battle” турнирі бетпе-бет және онлайн-интерактив форматында (аралас формат) өткізіледі.

Конкурсты сараптамалық сүйемелдеуді логистика саласындағы мамандар, кәсіпкерлер, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының өкілдері және бизнес өкілдері жүзеге асырады.

Турнирге колледж студенттерінің командалары қатыса алады. Топ мүшелерінің саны – 2-4 адам.

“USkills-up Logistics Battle” – ге қатысу үшін өтінімді +7747 426 6052 (WhatsApp) нөмірі бойынша жіберу қажет.