М.В. Ломоносов атындағы ММУ-де PhD докторанттың шетелдік тағылымдамасы

2024 жылдың 15 сәуірі мен 15 мамыры аралығында “Құқықтану” БББ 2 курс докторанты Бекбауова Әсел Айдарханқызы Мәскеу мемлекеттік университетінде ғылыми тағылымдамадан өтті. М. в. Ломоносовтың жетекшілігімен шетелдік ғылыми кеңесші, заң ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Федерациясының еңбек сіңірген ғылым қайраткері В. И. Селиверстов.

М.В. Ломоносов атындағы ММУ Ресей Федерациясының ең көне жоғары оқу орындарының бірі болып табылады және «QS World University Rankings» университеттерінің әлемдік рейтингінде 87-орында тұр.

Тағылымдама барысында докторант Бекбауова Әсел университеттің қызметімен танысты, ғылыми-практикалық конференцияларға қатысты: «Қазіргі кезеңде мемлекеттің дамуындағы жергілікті мемлекеттік өзін-өзі басқарудың рөлі» атты IX Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы;  Мемлекеттік басқару университеті ұйымдастыруымен №7 «Цифрлық трансформация: азаматтар мен заңды тұлғалардың құқықтарын құқықтық реттеу және қорғау мәселелері» секциясы; (18.04.2024 ж.); ММУ заң факультетінің ұйымдастыруымен  «Ломоносов-2024» «Қылмыстық құқық және криминология» атты конференциясы (19.04.2024 ж.); Г. Б. Мирзоев Ресей адвокатура және Нотариат университеті ұйымдастыруымен «Құқық, адвокатура, нотариат» атты Халықаралық ғылыми оқулары (22.04.2024 ж.).

Мәскеу облысының Химки қаласында орналасқан Ресей мемлекеттік кітапханасының диссертациялар бөлімінің оқу залында, Кітапханная көшесі, 15-үйде, сондай-ақ РУДН университеті мен ММУ кітапханаларында докторлық диссертация мен ғылыми мақалаларға материалдар жинау жұмыстарын жүргізді.

Докторант А. Бекбауова заң ғылымдарының докторы, профессор В.И. Селиверстовтан ғылыми-зерттеу жұмысы шеңберінде әдіснама және зерттеулер жүргізу мәселелері бойынша кеңес алды, сондай-ақ з.ғ. к. В. В. Степановпен докторлық диссертация тақырыбы бойынша мәселелерді талқылады.