«ҚАРЖЫ» КАФЕДРАСЫНЫҢ КЕЗЕКТІ ҮЛКЕН ЖЕҢІСІ !

2021 жылғы 17-24 маусым аралығында “Қаржы академиясы”АҚ базасында қаржылық қауіпсіздік бойынша Халықаралық олимпиаданың I кезеңі өтті. Олимпиаданы Қазақстан, Беларусь, Қырғызстан, Ресей, Тәжікстан, Түркіменстан және Өзбекстанның қаржы мониторингі комитеттерімен бірлесе отырып, ақшаны жылыстатуға/терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы халықаралық желілік институт ұйымдастырды.

Олимпиаданың негізгі мақсаты-жастардың ақпараттық, қаржылық, құқықтық сауаттылығын және мәдени деңгейін арттыру.

Олимпиадаға Қазақстанның 12 жоғары оқу орнынан 200-ден астам студент қатысты: ҚазҰУ. Әл-Фараби атындағы қазұу, “Тұран” Университеті, “КӘСІПҚОР” СКУ оларға. Л. Н. Гумилев атындағы ЕҰУ, Almaty Management University, Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті, атындағы Қазақ агротехникалық университеті.Атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті, ҚМЭБИ, “Назарбаев Университеті” АҚ, “Астана” Халықаралық университеті, Сүлеймен Демирел атындағы Университет.

Тұран “университетінің” Қаржы “кафедрасын 3 курс студенттері Байжиенова Аружан мен Мельникова Анастасия таныстырды.

Екі турдың (тестілеу және эссе) нәтижесі бойынша ҚазҰУ студенттері жеңімпаз атанды. Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, “Тұран” М. Қозыбаева”,”Назарбаев Университеті” АҚ.

Біздің университетімізден “Қаржы” ББ 3 курс студенті Мельникова Анастасия (ғылыми жетекшісі Мусаханова Н.А.) жеңімпаз атанды.

Жеңімпаздар 2021 жылғы 3-9 қазан аралығында Ресейдің Сочи қаласында өтетін олимпиаданың финалдық кезеңінде Қазақстан Республикасының намысын қорғайтын болады.