«Сандық технологиялар және өнер» факультеті

«Сандық технологиялар және өнер» факультеті 1998 жылдан бастап кино және теледидар, сонымен қатар сабақтас салалар үшін техникалық және шығармашылық кадрларды даярлайды.

Факультеттің оқу іс-әрекеті екі бағытта дайындық жасайды- техникалық және шығармашылық.

Факультеттің мақсаты – біздің заманауи қажеттіліктерге жауап беретін және біздің елімізге өте қажет жоғары білікті техникалық және шығармашылық мамандарды даярлау.

Факультетте мамандандырылған дәрісханалар – теледидар студиялары, павильондар және шығармашылық, техникалық мамандықтар бойынша кадрлар даярлауға арналған зертханалар жұмыс істейді. Оқу және түсірілім павильондарының, бейнефильмдер студияларының, оқу кинотеатрларының, зертханалардың заманауи жабдықтарымен жабдықталған, заманауи талаптарға сай.

Білім беру бағдарламалары бойынша оқытуды жоғары білікті кадрлар жүзеге асырады. Олардың арасында құрмет атағы мен мемлекеттік және халықаралық наградалардың иегерлері бар:

ТЬЮТОРЛАР, ОҚЫТУШЫ-ЗЕРТТЕУШІЛЕР, ПРАКТИКТЕР, ЖАТТЫҚТЫРУШЫЛАР
СЕРІКТЕСТЕР
ТҮЛЕКТЕР

Сандық технологиялар және өнер” факультетінде заманауи кинофотопавильон бар, онда фильм түсіру процесіне қажетті барлық соңғы үлгідегі арнайы жабдықтар бар. Бұл студенттердің оқу жағдайын жақсартудың жаңа, маңызды кезеңі, өйткені практикалық сабақтар студенттерге теориялық білімдерін бекітуге және кино және фотоаппаратурамен жұмыс істеуде кәсіби дағдыларды алуға көмектеседі.

КАФЕДРАЛАР

БАЙЛАНЫС: