2023 жылғы Қаржы Қауіпсіздігі бойынша Республикалық Олимпиада

Қазақстан Республикасының Қаржы мониторингі жөніндегі агенттігі

«Тұран» Университеті,

“Қазтұтынуодағы” Қарағанды Университеті,

М.С. Нарикбаев атындағы KAZGUU Университеті.

Қазақстан Республикасы Білім Министрлігінің және “Дарын”республикалық ғылыми-практикалық орталығыны қолдауымен

сізді қатысуға “Қаржылық қауіпсіздік жөніндегі Республикалық олимпиадаға” шақырады.

Олимпиаданың мақсаты:

Олимпиада қаржылық, экономикалық және ақпараттық қауіпсіздік негіздерін меңгерген қаржылық сауатты жастардың жаңа буынын қалыптастыруға ықпал етуге арналған.

Олимпиаданы өткізу кезеңдері:
  1. Іріктеу кезеңі “Бизнес және кәсіпкерлік негіздері” және “Қаржылық сауаттылық” екі бірліктен тұратын “Жаһандық құзыреттер” оқу курсы бойынша онлайн форматта (тестілеу) өтеді.
    1-ші кезеңнен (өту балынан) сәтті өткен жағдайда қатысушы олимпиаданың 2-ші қорытынды (финалдық) кезеңіне қатысу құқығын алады.
  2. Қорытынды (соңғы) кезең офлайн форматта өтеді және эссе дайындауды және ситуациялық жағдайды шешуді қамтиды.
    Соңғы кезең бағдарламасы білім беру іс-шараларын қамтиды: шақырылған сарапшылармен кездесулер, семинарлар, мастер-кластар.
Қатысуға шақырылады:

Қазақстан Республикасының қазақ және/немесе орыс тілінде жалпы білім беру ұйымдарының 10-11 сынып оқушылары.

Олимпиада жеңімпаздарына І дәрежелі жеңімпаздардың дипломдары, ІІ және ІІІ дәрежелі дипломдар табысталады.

Ұйымдастыру комитетінің шешімімен қатысушылар  сыйлықтармен, практикалар мен тағылымдамаларға шақырулармен белгіленуі мүмкін.

Негізгі күндер:

Тіркелу: 2023 жылғы 15 ақпаннан 2023 жылғы 15 наурызға дейін

1-кезең онлайн-тестілеу форматында – 2023 жылғы 3 сәуір – LMS Canvas көмегімен “Тұран” университетінің сайтында.

2-кезең офлайн форматта:

• 2023 ж. 10 Сәуір – Астана қ. М.С. Нарикбаев атындағы KAZGUU Университеті.
  • 2023 ж.16 Сәуір– Қарағанды қ. «Қазтұтынуодағы» Қарағанды университеті.
  • 2023 ж. 20 Сәуір– Алматы қ. «Тұран» Университеті.

Олимпиаданың ресми e-mail: fin_olimpiada_2023@turan-edu.kz

Олимпиаданың ресми Telegram-арнасы: fin_olimpiada_2023

«Тұран» университетінің алаңында өтетін Олимпиаданың 1-ші және 2-ші іріктеу кезеңіне қатысты сұрақтар бойынша:

Селезнёва Ирина Владимировна – «Қаржы» кафедрасының меңгерушісі. Тел: +7 (701) 555 6067, E–mail: fin_olimpiada_2023@turan-edu.kz

М.С. Нарикбаев атындағы KAZGUU Университеті алаңында Олимпиаданың 2-ші іріктеу кезеңінің сұрақтары бойынша:

Сокурова Эрмек Жээнбековна – Құқық және ЖҚМ құқық қорғау қызметі бағдарламасының басшысы, тел: +7 717 270 30 22;

«Қазтұтынуодағы» Қарағанды университеті алаңында Олимпиаданың 2-ші іріктеу кезеңінің сұрақтары бойынша:

Аренова Лейла Климентьевназ.ғ.к., экономикалық қатынастарды құқықтық реттеу кафедрасының профессоры., тел. +7 (701) 299 66 46

Олимпиаданың ережесі Эссе жазу регламенті Кейстік тапсырмалар бойынша тапсырмалар регламенті Олимпиаданың Апелляция регламенті