«Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламасы студенттерінің оқу практикасы

Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламасы студенттерінің оқу практикасы «Қонақжайлылық кәсіпорындарының экономикасы» және «мейрамхана мен қонақ үй бизнесіндегі кәсіпкерлік қызметтің негіздері» пәндері өте қызықты, өйткені олар әртүрлі деңгейдегі қонақ үйлерге, отельдерге, сондай-ақ басқа қалаларға баруға және өз саласының мамандарынан тәжірибе алуға мүмкіндік береді. Қараша айында 2 курс студенттерімен (оқытушы А.М. Сарсебаева) Kazzhol қонақ үйінде тәжірибе өтті.

Қонақүйлер студенттерге тәжірибе жинауға және клиенттермен жұмыс істеуді үйренуге мүмкіндік береді, ал қонақ үй саласының қызметкерлері біліктілікті арттыруға бағытталған мерзімді тренингтердің арқасында үнемі өз біліктілігі мен тәжірибесін жетілдіріп отырады. «Қонақ үй ісі» бағыты бойынша білім алатын әрбір студент қонақ үйлерге баруға, қонақ үй бизнесінің кәсіпқойларымен сөйлесуге, барлық қызметтер жұмысының қыр-сырын білуге, қызықтыратын сұрақтар қоюға және оларға толық жауап алуға толық құқылы.

Болашақта, эпидемиологиялық жағдай басылғаннан кейін, студенттер қонақүйлерге жиі барып, тәжірибеден өте алады. Өйткені, барлығын өз көзіңмен көрген кезде ған сен осы салада мансап бастағың, осы мамандыққа қосылып және жақсы ақша тауып, дамып, бақытты өмір сүру үшін шынымен жақсы маман болғың келеді.қосылғың және жақсы ақша табу, даму және бақытты өмір сүру үшін шынымен жақсы маман болғың келеді.