Танымал заңгер-практикпен, “Тәжірибелі заңгерлер” заң консультанттары палатасының заң кеңесшісімен онлайн режимінде Е.Л. Прицкер мырзамен қонақ дәріс

“Тәжірибелі заңгерлер” заң консультанттары палатасының заң кеңесшісі Прицкер Евгений Леонидович онлайн режимінде студенттерге, магистранттарға және докторанттарға арналған “Қазақстан Республикасының банк және салық заңнамасын қолданудың өзекті мәселелері” тақырыбында әр жұма сайын 19 қараша мен 10 желтоқсан аралығында сағат 17:00 өтеді.

19 қарашада “Банктік қарыз: теория және практика мәселелері” тақырыбында дәріс өткізілді, онда банктік қарыз шарты, банктік қарыз шартын бұзғаны үшін жауапкершілік, сондай-ақ заңгерлер білікті заң көмегін қалай көрсетуі тиіс деген ұғымдар мәселелері қаралды. Қонақ дәрістерін ұйымдастырушы “Тұран” бизнес-инкубаторы жанындағы “Turan consalting” Заң клиникасының менторы, з.ғ.к., “Құқықтану және ХҚ” кафедрасының қауымдастырылған профессоры С.А. Сарина болып табылады.