«Қаржы» білім беру бағдарламасының студенттері арасындағы “Қаржы: Болашақ векторы” Халықаралық онлайн олимпиадаға қатысушыларды құттықтаймыз

Тұран ” университетінің “Қаржы” кафедрасы Ұлттық валюта күнін мерекелеу аясында, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы қарсаңында бірқатар маңызды іс-шаралар өткізді.

2021 жылдың 20-26 қараша аралығында өткен “қаржы: болашақ векторы” халықаралық онлайн олимпиадасы айтулы оқиға болды. Олимпиаданың мақсаты студенттердің болашақ кәсіби қызметіне қызығушылығын дамыту, білім алушылардың қаржы саласындағы білімдерін тереңдету, сондай-ақ студенттердің қаржылық сауаттылығын арттыру және ойлаудың жаңа нысанын қалыптастыру болды.

Олимпиадаға Тәжік мемлекеттік қаржы-экономикалық университетінің, Белорус мемлекеттік университетінің, Солтүстік Кавказ Федералдық университетінің (Ставрополь), Волгоград мемлекеттік университетінің, Нархоз Университетінің, атындағы ҚазМУ студенттері қатысты. Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Каспий университеті, Тараз мемлекеттік университеті. М. Х. Дулати атындағы Атырау мемлекеттік университеті “КЕАҚ Х.Досмұхамедов.

Олимпиаданың қорытындысы студенттердің жобаларын онлайн режимде қорғау болды. Олимпиада қатысушыларына стратегиялық даму, ғылым және инновациялар жөніндегі Проректор, PhD, Н. Назарбаев Қорының ғылым жөніндегі кеңес мүшесі Разакова Дина Ибрагимовна құттықтау сөз сөйледі.

Олимпиаданың екі турының нәтижелері бойынша Беларусь мемлекеттік университетінің “Қаржы және несие” мамандығының 4 курс студенті Шарпило Марина (ғылыми жетекшісі э. ғ.к., доцент Костюкова С. Н.) 1 дәрежелі дипломмен марапатталды.

“Қаржы” мамандығының 4 курс студенттері Атабаева Лейла, Кузеняткина Валерия, Маргарян Цовинар 2 дәрежелі дипломдармен марапатталды. Х. Досмұхамедова (ғылыми жетекшісі PhD Кенжеғалиева з. ж.), Нархоз университетінің “Қаржы және банк ісі” мамандығының студенттері Бейімбетова Әйгерім, Қайыржанова Әлия, Асылхан Динара (ғылыми жетекшісі э. Ғ. М., Қазбекова к.)

3 дәрежелі дипломдармен Тәжік мемлекеттік қаржы-экономикалық университетінің “Халықаралық менеджмент, МЭО” мамандығының 4 курс студенті Карим Хаким, Солтүстік Кавказ федералды университетінің Экономика және басқару институтының 3 курс студенті Маркова Анастасия (ғылыми жетекшісі э.ғ. к., доцент Золотова Е. А.), Каспий университетінің студенттері Аманбек Марғұлан, Ерғали Анель, Абрахым Рауия (ғылыми жетекшісі э. ғ. к., профессор Гумар Н. А.) марапатталды.

Олимпиаданың лауреаттары Нархоз университетінің 2 курс студенттері Қайрат Ділдер, Мадиярбек Елжан, Жақсылық Нұр-Төре (ғылыми жетекшісі э. ғ. д., профессор Абдуллаева Б. А.

Гран-при жүлдесіне Тараз мемлекеттік университетінің “Қаржы” мамандығының 2 және 4 курс студенттері ие болды. М. Х. Дулати Беставева Айбарша, Төрехан Ермахан, Бекмұратова Шолпан (ғылыми жетекшісі э.ғ. к., доцент Мұратова Д.).

Халықаралық Олимпиада ойындарының барлық қатысушылары мен жеңімпаздарын “Болашақ қаржысы: 20 жылдан кейін не болады?”, жаңа жеңістер мен жоғары жетістіктер тілейміз!