Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай «Тұран» университетінің ректоры мен оқытушылары марапатталды

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай, жоғары білім беру саласындағы еңбегі үшін университет ректоры Алшанов Рахман Алшанұлы Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы, Қазақстан Республикасы прокуратурасының 30 жылдығы құрметіне арналған  мерейтойлық медальдармен марапатталды.

Герасимова Наталья Сергеевна, әлеуметтік және тәрбие ісі жөніндегі проректор Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы құрметіне арналған мерейтойлық медальмен марапатталды.

Әкімжанов Талғат Құрманұлы, «Құқықтану және ХҚ» кафедрасының профессоры «Қазақстан Республикасының білім беру ісінің құрметті қызметкері» төсбелгісімен марапатталды.

Биктеубаева Әлия Сарманқызы, экономика факультетінің деканы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің алғыс хатымен марапатталды.

Әлімбетов Қуаныш Кишкинбайұлы, университеттің спорт жөніндегі үйлестірушісі Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы құрметіне арналған мерейтойлық медальмен марапатталды.