Сапа менеджменті жүйесінің құжаттаманы басқару саласында қызметкерлерді оқыту (ISO 9001:2015)

2022 жылғы 17-19 қаңтар аралығында «Тұран» университетінде сапа менеджментінің заманауи қағидаттары мен ISO 9001:2015 талаптары негізінде құжаттаманы басқару саласында қызметкерлерді оқыту өткізілді.

Кафедра әдіскерлеріне, оқытушыларға, бөлімше мамандарына арналған онлайн-курсты сапа менеджменті және аккредиттеу бөлімінің басшысы Г.Х.Кузнецова жүргізді.

Зерттелген сұрақтар арасында:

• ISO 9001:2015 сәйкес сапа менеджменті жүйесінің талаптары;
  • ЖОО қызметін құжаттамалық қамтамасыз етудің жалпы принциптері, нормативтік талаптарға сәйкес ақпаратты құжаттау;
  • ұтымды құжат айналымын ұйымдастыру, оның ішінде электрондық кеңсе құру тұжырымдамасы;
  • «Тұран» университетінің сапа менеджменті жүйесінің талаптарына сәйкес ақпаратты өңдеу.

«Тұран» университеті Қазақстан Республикасы Президентінің «Алтын сапа» сыйлығының иегері бола отырып, сапаны қамтамасыз етудің ішкі жүйесін белсенді жетілдіреді, сапа менеджменті жүйесінің тиімді жұмыс істеуін және үнемі жақсаруын қамтамасыз етеді.

«Тұран» университетінің сапа менеджменті жүйесі ISO 9001:2015 стандартына сәйкестікке сертификатталған.