«USkills-up Marketing Battle»: «Тұран» университетіндегі маркетинг-баттл

2022 жылдың 16 ақпанында “Тұран” университетінің “Маркетинг және Логистика” кафедрасы жоғары оқу орындары мен колледж студенттеріне арналған “USkills-up Marketing Battle” I халықаралық турнирін онлайн режимінде өткізеді.

Турнирдің мақсаты-ЖОО, колледж білім алушыларының әлеуетін анықтау және кәсіби деңгейін көтеру. Турнир алған білімдері мен дағдыларын маркетинг саласындағы практикалық міндеттерді шешу үшін, сондай-ақ маркетинг маманы мамандығын ілгерілету үшін қолданғысы келетіндер үшін өткізіледі. Конкурсты сараптамалық сүйемелдеуді маркетолог-мамандар, кәсіпкерлер, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының және бизнес-құрылымдардың өкілдері жүзеге асырады.

“USkills-up Marketing Battle” турнирі 2 турдан тұрады:

1. презентацияны бағалау негізінде алдын ала, сырттай іріктеу туры;
  2. бетпе – бет тур-“Турнир-Баттл “2022 жылғы маркетинг трендтері” (Stand Up Battle).

Қатысушылардың өнерін бағалау мынадай өлшемшарттар бойынша 100 балдық жүйе бойынша жүзеге асырылады:

• шешендік деректер (аудиторияны қызықтыру, тыңдауға мәжбүрлеу, сендіру қабілеті);
  • сөйлеу мәдениеті (дикция, дұрыстық, регламентті сақтау);
  • психологиялық ерекшеліктер (стреске төзімділік (толқу дәрежесі), ішкі өзін-өзі қабылдау (еркін, шектеулі), көркемдік (эмоционалдылық, дауыстың қаттылығы, қимыл.

Турнир жеңімпаздары дипломдар, басқа қатысушылар-қатысу сертификаттарына ие болады.

Баттлға келесі командалар қатысты:

• “Marketing souls”, ФГБОУ ВО ” РЭУ им. Г. В. Плеханова ” (Ресей);
  • “MarkeTerra”, Ставрополь мемлекеттік аграрлық университетіндегі ФМБОУ (Ресей);
  • “Маркетерлер”, “Алматы Менеджмент Университеті”ББ:
  • “AIS”, Ресей экономикалық университеті. Г. в. Плеханова, маркетинг факультеті;
  • “Genius Clan”, Тұран Университеті;
  • “Unique”, Тұран Университеті;
  • “People Resources”, Тұран Университеті.

Қазылар алқасы келесі құраммен ұсынылды:

Қазылар алқасының төрайымы-Тлеубердинова Айжан Тохтаровна-Э. ғ. д., профессор , ҚР БҒМ ҒК қызметкері

Қазылар алқасының мүшелері:

1. Мұхамедкаримова Анелия Маликовна-ЕҚДБ “Бизнестегі әйелдер” бағдарламасының маркетинг бойынша сарапшысы, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының атқарушы директоры, Apple Teacher мәртебесі бар бизнес-пәндер оқытушысы.
  2. Салауатова Динара Мүслімқызы-меңгеруші. Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің “Менеджмент және инновация” кафедрасы, PhD доцент
  3. Ахметова Зәуреш Болатханқызы-меңгеруші. Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ ЭБЖМ” бизнес және технологиялар ” кафедрасының доценті, э. ғ. к., қауымдастырылған профессор
  4. Беккулиева Бахыт Молдасалиевна-т. ғ. к., “Тұран” университеті “Маркетинг және логистика”кафедрасының доценті
  5. Давлетова Майра Тұрысбекқызы-Э.ғ. к., “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика”кафедрасының қауымдастырылған профессоры.

Баттлдың жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

• 1 орын: “MarkeTerra” командасы, ғылыми жетекшісі Э. ғ. к., Ставрополь мемлекеттік аграрлық университетіндегі ФМБОУ Экономикалық теория, маркетинг және агроэкономика кафедрасының доценті Екатерина Григорьевна Агаларова:
  • 2 орын: “Marketing souls” командасы, ғылыми жетекшісі ғылыми жетекшісі Галина Александровна Волошина, “им. Г. В. Плеханова”;
  • 2 орын: “People Resources” командасы, PhD ғылыми жетекшісі Қоңырбеков Медет Жауғаштыұлы;
  • 3 орын: “Маркетерлер” командасы, ғылыми жетекшісі Йолджу Сауле Азимбековна, Э. ғ. к., Assistant Professor, “Алматы Менеджмент Университеті”ББ:
  • 3 орын: “AIS” командасы, ғылыми жетекшісі Э.ғ. к., маркетинг кафедрасының доценті Рыкалина Ольга Владимировна, Ресей экономикалық университеті. Г. В. Плеханов;
  • 3 орын: “Genius Clan” командасы, ғылыми жетекшісі PhD ғылыми жетекшісі Қоңырбеков Медет Жауғаштиевич.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және маркетингті зерттеуде сәттілік тілейміз!