01.03.2022 ж. Қазақ ұлттық өнер университеті мен “Тұран” университеті арасында оқытушылардың виртуалды ұтқырлығы бағдарламасы бойынша қорытынды кездесу өтті

01.03.2022 ж. Қазақ ұлттық өнер университеті мен “Тұран” университеті арасында оқытушылардың виртуалды ұтқырлығы бағдарламасы бойынша қорытынды кездесу өтті.

“Turan Film Academy” жоғары мектебінің профессоры Костылев А.В. ҚазҰӨУ “Кино және ТВ режиссурасы” кафедрасының 3 курс студенттеріне сабақ берді. РЕЖ-19-1 және РЕЖ-19-2 топтарының студенттері ретінде “Кинооператорлық өнер және дыбыс режиссура” кафедрасының доценті Тайшанов Т.Т. сабақ берді.

ҚазҰӨУ және Тұран университеттерінің студенттері, оқытушылары және әкімшіліктері осы бағыттағы жұмысты жалғастыру туралы тілектері мен ниеттерін білдірді!