24 жас пікірсайысшылар «Тұран» университеті ректорының грантына ие болды

«Тұран» университетінде ҚР БҒМ Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығының қолдауымен оқушылар арасында ағылшын және қазақ тілдерінде республикалық пікірсайыс турнирі өтті. Ұйымдастырушы дебаттық турнирлерді өткізу үшін кәсіби платформа болды www.tournaman.kz.

Турнирге Алматы, Нұр-сұлтан, Тараз, Қарағанды, Шымкент, Қостанай, Петропавл қалаларынан 100-ден астам оқушы қатысты.

Ағылшын тіліндегі пікірсайыс қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды:

• 1 орын – New Generation School (NGS) «NGDT» командасы, Алматы қаласы.
    «NGDT» командасының қатысушылары: Адар Халиков, Әнуар Ақтай, Камилла Мартиросян.
  • 2 орын – Алматы қаласының қыздарға арналған мектеп-лицей-интернатының (Alkiz) «The millennium» командасы, Алматы қаласы.
    «The millennium» командасының қатысушылары: Наиля Сейсенқұл, Еңлік Байзулина, Азра Бахар Алтиндаг.
  • 3 орынды Алматы қаласының қыздарға арналған мектеп-лицей-интернатынан (Alkiz) «MAZ neurons» және Алматы қаласы, № 134 лицейден «B.A.T.» 2 команда алды.
    «MAZ neurons» командасының қатысушылары: Дандесова Әйгерім, Демир Зехра, Гаипова Мавлюда.
    «B.A.T.» командасының қатысушылары: Шабосова Тамара, Асанқанова Анель, Давлетбаева Баян.

Қазақ тіліндегі пікірсайыс қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды:

• 1 орын – № 20 орта мектебінің «Фемида» командасы. Ж. Тәшенова, Петропавл қаласы.
    «Фемида» командасының қатысушылары: Сиханов Нұрсұлтан, Табылды Ділназ, Қоскен Дамира.
  • 2 орын – Алматы қаласы, № 174 мектеп-гимназиясының «Шұғыла» командасы.
    «Шұғыла» командасының қатысушылары: Аманқұл Айару, Сманова Ақбота, Қуат Мерей.
  • 3 орынды Қарағанды қаласы «Дарын» ЖОББМ-нен «Alash Daryn» және № 41 мектеп-лицейінен «Жас дарын» командалары иеленді. А. Макаренко, Шымкент қаласы.
    «Alash Daryn» командасының қатысушылары: Қасымбек Бекғаділ, Құрманғалиев Иманғали, Қабыкенова Арайлым.
    «Жас дарын» командасының қатысушылары: әдемі Бекасыл, Исменбетова Қарлығаш, Жұманазар Бағжан.

Жеңімпаздар «Тұран» университеті ректорының грантына ие болды.

Пікірсайысшыларға табыс тілейміз!