«Туризм және саяхат» қазақстандық халықаралық туристік көрме

20-22 сәуір аралығында Алматы қаласында Қазақстанның туризм индустриясының басты оқиғаларының бірі өтті. Бұл күндері «Туризм және сервис» кафедрасының оқытушылары мен студенттері белсенді қатысқан «Туризм және Саяхат» – KITF Қазақстандық халықаралық туристік көрмесі өтті.

«Туризм» ББ бірінші курс студенттері мен кафедра оқытушылары В.Н. Вуколов және Т.Б. Беркимбаев іс-шараға қатысушылар мен еріктілер ретінде қатысты, соның ішінде «Тұран» университетінің Туризм ҒІИ өнімдерін ұсынды. Көрменің іскерлік бағдарламасына белсенді қатысып, Құрманбекова Дамеля қаланың үздік қонақ үйлерінің бірі «Megapolis Hotel Shymkent» – те тұрып, Шымкентке толық ақы төленетін сапарды жеңіп алды.

Бұл көрме туризм нарығы туралы өзекті ақпарат алудың және туристік сала мамандарының беделді пікірімен танысудың бірегей мүмкіндігі болып табылады. Қазақстан мен шет елдердің туристік компаниялары атынан кафедра түлектерінің көп болуы ерекше қуантты.