2022 жылдың 22 сәуірінде “Режиссура” білім беру бағдарламасы бойынша студенттердің Республикалық ғылыми-зерттеу жұмысының жабылу салтанаты өтті. Талқылау қорытындысы бойынша қазылар алқасы жүлделі орындарға ие болды:

• I дәрежелі министрлік дипломы-Бушмина Я. Д. “Тұран “университеті”, ғылыми жетекшісі Найзабеков А. С.
  • II дәрежелі министрлік дипломы-С. А. Келарева, Т.Қ. Жүргенова атындағы ҚазҰӨА, ғылыми жетекшісі Мұсахан Д. Е.; Оразалы Ж. Б., Т.Қ. Жүргенова атындағы ҚазҰӨА, ғылыми жетекшісі Байғожина А. М.
  • III дәрежелі Министрлік дипломы-Пак С.А., “Тұран “университеті”, ғылыми жетекшісі Найзабеков А. С.; Құрманғалиев А. М. М.Өтемісова атындағы БҚУ., ғылыми жетекшісі Елекенова А. Б.; Ермұхан А. С., М.Өтемісова атындағы БҚУ, ғылыми жетекші М. Е. Сұлтанова