ТМД үздік студенті-2022

Қазақстанның Мемлекеттік рәміздері күні Министрліктер үйінде “Жастар және ғылым: тәуелсіздіктің жаңа трендтері”атты V халықаралық конференция өтті. Бұл жерде ТМД-ның 2022 жылғы үздік студентін марапаттау рәсімі өтті.

“Тұран” университетінің “Құқықтану” мамандығының 1 курс студенті Арманқызы Қызғалдақ (жетекшісі-Джумабаева Карлыгаш Асильхановна, қауымдастырылған профессор, PHD докторы) 25 ақпан мен 10 наурыз аралығында заңды тұлғалар бірлестігінің ұйымдастыруымен өткен “ТМД үздік студенті – 2022” халықаралық байқауының 2-ші дәрежелі дипломымен марапатталды “Бөбек” Жалпыұлттық қозғалысы ” қауымдастығы.

“Құқықтану және МП” кафедрасы жеңімпаз бен оның басшысын құттықтайды және алдағы жеңістер тілейді!