Гуанчжоу коммерциялық институтымен меморандумға қол қою, Қытай Халық Республикасы

2022 жылдың 21 маусымында Тұран университеті 8 халықаралық университет пен Қытайдың Гуанчжоу коммерциялық институты арасындағы ынтымақтастық туралы меморандумдарға онлайн қол қою рәсіміне қатысты. Қол қою рәсіміне сонымен қатар Curtin Singapore (Сингапур), University of Dundee (Шотландия), University of Hull (Англия), Middlesex University (Англия), Vancouver Island University (Канада), Baekseok University (Оңтүстік Корея), ЕурАзиа Бизнес (Қазақстан) мектебінің өкілдері қатысты.

Әр серіктес университет құттықтау сөз сөйлеп, Гуанчжоу коммерциялық институтымен одан әрі ынтымақтастықтың негізгі бағыттарын белгіледі.

Гуанчжоу коммерциялық институты, 1997 жылы негізі қаланған, Гуандун провинциясының Гуанчжоу қаласының ірі мегаполисінде (халқы 5 000 000-нан астам) орналасқан жоғары оқу орны. Гуанчжоу коммерциялық институты менеджмент пен экономикаға, сондай-ақ әдебиет, құқық, технология, өнер және т.б. сияқты көптеген пәндерге бағытталған академиялық білім бағдарламаларын әзірледі.