«Туризм және сервис» кафедрасының студенттері, магистранттары және оқытушылары зиялылардың халықаралық жастар форумында (Ыстықкөл форумы) 20-24 маусым 2022 ж.

2022 жылы 10-шы мерейтойлық зиялылардың халықаралық жастар форумы (Ыстықкөл форумы) ТМД халықтарының халық шығармашылығы және мәдени мұрасы жылына арналды. Қазақстандық делегацияның құрамында – «Туризм және сервис» бөлімінің басшысы Г.Ш. Файзуллина (баяндамашы), аға оқытушы М.А. Мусаев, магистранттар – Диана Койчубаева, Виктория Санюта, түлектер – Хасанов Ильяс, Макаев Даниил, студент – Сауытов Камиль.

Бағдарлама аясында қатысушылар баяндамалар жасап, Әзірбайжан, Беларусь, Қазақстан, Қырғызстан, Ресей, Өзбекстан өкілдерінен шеберлік сабақтарына қатысты. Форум байланыс орнатуға және ынтымақтастық перспективаларын талқылауға арналған.