Тұран университетінің ағылшын тіліндегі бағдарламалар STEM бизнес-мектебіне оқуға түсу

📌STEM бизнес мектебі дегеніміз не?

STEM Business School – Тұран университетінің ағылшын тіліндегі бағдарламалар факультеті

📌 STEM бизнес мектебі сізге не бере алады?

STEM білім беру бағдарламалары сізге бәсекеге қабілетті мамандықты игерудің бірегей мүмкіндігін береді, сондай-ақ ағылшын тілін ана тілінде қолдануды үйретеді.

🔹STEM бизнес мектебінің ең маңызды артықшылықтарының бірі – ірі халықаралық және отандық компаниялармен тығыз ынтымақтастық.

• Schneider Electric (француз),
  • Bosch-Siemens (неміс),
  • Deloitte (американдық),
  • Freedom Finance инвестициялық компаниясы,
  • Goldberg & Gilmore заң фирмасы,
  • Рахат сарайы,
  • Алматы техникалық бағы,
  • Самұрық-Қазына,
  • және тағы басқалар

🔹Тәжірибеге бағытталған оқытудың арқасында студенттердің басым көпшілігі студенттік жылдары немесе оқуды аяқтағаннан кейін бірден беделді халықаралық және отандық компанияларда жұмысқа орналасады.

STEM бизнес мектебін бітірген мамандар жоғарыда аталған компаниялардың барлығында да сұранысқа ие

• Ernst & Young,
  • Ritz-Carlton,
  • ҚазМұнайГаз,
  • Қазақмыс,
  • және т.б

🔹STEM бизнес-мектебі бойынша практикалық білім берудің ерекшелігі – барлық мамандықтар бойынша студенттерге сабақ беретін және нақты жағдайларды талдай отырып, жеке тәжірибесімен бөлісетін керемет халықаралық компаниялардың топ-менеджерлері сабақ береді.

🔹STEM Business School үздік оқытушыларды, соның ішінде АҚШ, Ұлыбритания, Франция және Австриядан келген шетелдік мамандарды таңдайды.

🔹STEM бизнес мектебінде қабылдау кезіндегі ағылшын тілінің деңгейі Pre-intermediate болса да, ағылшын тілінде оқи аласыз.

Бірінші оқу жылында бағдарлама сізге ең көп ағылшын тілін береді, осылайша екінші курстан бастап толық ағылшын тілінде білім алуға ыңғайлы болады.

Бірінші курста ағылшын тілін терең меңгерген студенттер бөлек оқиды.

🔹 Жеңілдіктер!

STEM-ге қабылданған кезде сізге IELTS және TOEFL нәтижелеріне жеңілдік беріледі.

Жеңілдіктер IELTS 6.0 және TOEFL 60-дан басталады

📌 STEM – сіздің болашағыңызға деген сенімділік.

📌STEM – табысқа жету жолындағы таңдауыңыз!

Байланыс телефондары:

STEM бизнес мектебінің директоры