5 қазанда «Жаһандық өзгерістер: ғылым мен білімнің сын-қатерлері» халықаралық ғылыми-практикалық форумы аясында «Тұран» университетінің 30 жылдығына орай «Психология» кафедрасы «Ғылым мен білімнің өзекті мәселелері: жас ғалымдардың көзқарасы» тақырыбында ғылыми семинар өткізді.

Іс-шараның модераторы кафедра меңгерушісі Васько Татьяна Павловна және психология ғылымдарының докторы, кафедра профессоры Сангилбаев Оспан Сейдоллаұлы болды. Ғылыми семинарға Психология мамандығының магистранттары мен докторанттары қатысты, қатысушылар қазіргі заманғы психологиялық ғылым мен білім берудің негізгі мәселелері мен мәселелерін талқылады.