2022 жылғы 6 қазанда «Тұран» университетінің 30 жылдығына орай «Жаһандық өзгерістер: Ғылым мен білімнің сын-тегеуріндері» халықаралық ғылыми-практикалық форумы шеңберінде «11th World conference on business, economics and management» дөңгелек үстелі өтті

Түбегейлі тарихи өзгерістер дәуірінің өзі адамның басқа, белсенді, әлеуметтік мінез-құлқын және оның шығармашылық, даралық, тәуелсіздік сияқты қасиеттерін талап етеді, олардың қалыптасуы жоғары оқу орындарының қабырғаларында жүреді.

Осы жаңа шындықтардың аясында “Тұран” университеті мамандардың кәсіби өзін-өзі жүзеге асыруы және олардың жаһандық сипаттағы өзекті мәселелерді шешуге қатысуы үшін кеңістік құрды.

Кездесудің басты мақсаты ғылымда, білім беруде және өндірісте инновациялық технологияларды қолданудың жаңа ғылыми және практикалық нәтижелерін талқылау; идеялармен алмасу, бірлескен зерттеу бағыттарын іздеу және оқу, ғылыми және өндірістік ұйымдардың ынтымақтастығын нығайту; жаңа байланыстар орнату және жастарды ғылыми ізденіске тарту болды.

Баяндамалар заманауи білім берудің табысты стратегиясының қажетті шарттарының бірі іргелі және қолданбалы зерттеулерді кеңейту, сондай-ақ зерттеулерді білім беру процесінің өзімен интеграциялау болып табылатынын көрсетті.

«11th World conference on business, economics and management» дөңгелек үстелі “Тұран” университетінің 30 жылдығына орай “жаһандық өзгерістер: ғылым мен білімнің сын-қатерлері” халықаралық ғылыми-практикалық форумы аясында Қазақстан, Ресей, Түркия, Қырғызстан ғалымдарының баяндамаларын қамтыды. Жинақ материалдары ғылыми қызметкерлерге, оқытушыларға, магистранттарға, студенттерге, бизнесмендер мен кәсіпкерлерге қызықты болады.