Бизнесті талдау – басқарушылық шешімдер қабылдаудың негізі

2022 жылғы 13 қазанда «Бизнес талдау – басқару шешімдерін қабылдау негізі» тақырыбында халықаралық дөңгелек үстел өткізілді, Бұл іс шара «Есеп және аудит» кафедрасының профессоры Т. Н. Иванюктің мерей тойына байланысты өткізілді. Дөңгелек үстелге Санкт-Петербургтегі ФГБОУ ВО СПбГЭУ – ден Штиллер М.В. (Ресей, Санкт-Петербург қ.), адмирал С. О. Макаров атындағы ФГБОУ ВО ГУМРФ-ден Упоров И.В. (Ресей, Санкт-Петербург қ.), ЭФ деканы Мұхамедьяров – Левина Т. Т., Дадабаева Д. М. каф. «МиНЭ», Ескендирова Д.М. каф. «ИС», Селезнева И. В. каф. «Қаржы», «Есеп және аудит» кафедрасының мүшелері, «Есеп және аудит» БББ  3 курс студенттері және ҚазҰАЗУ (Бейсенбаева А.К.) мен АГЭУ (профессорлар Тайгашинова К.Т. и Назарова В.Л.) белсенді қатысты. Дөңгелек үстел тақырыбы шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін бизнес талдаудың мүмкіндіктері мен перспективаларын ашып нығайты.