«Туризм және сервис» кафедрасының студенттері арасында спорттық туризм бойынша Алматы қаласының жарыстарында жүлделі орындар

16 қазанда Кіші Алматы орманшылығы ауданында Алматы қаласының спорттық туризм және туристік көпсайыс бойынша жарыстар өтті. Бұл жарысқа екі жас тобы: Ересектер мен жасөспірімдер бойынша туристік клубтардың, оқу орындарының және спорт мектептерінің командалары белсенді қатысты. «Тұран» университетінің командасы «Тұран» университетінің «Туризм және сервис» кафедрасының «Туризм» білім беру бағдарламасының 2-курс студенттерінің екі командасымен таныстырылды. Маршрутта жарыстан өту барысында студенттер университеттегі сабақтар кезінде спорттық бағдарлау, техника және тактика, командалық жұмыс саласында алған білімдері мен практикалық тәжірибелерінің барлық спектрін қолданды.

Жарыс қорытындысы бойынша «Тұран» университетінің командаларының бірі қашықтықтан өтудің тамаша уақытын көрсетіп, құрметті жүлделі орынға ие болды, содан кейін қола медальдармен марапатталды.

Команда құрамында 2-курс студенттері (қазақ тілінде оқытатын топ): Сағынғалиева Аделина, Олломберганова Замира, Серікбаева Бибіфатима және Хайноллаева Диана болды. Командаларды дайындауға жауапты профессор, п. ғ. д. Вуколов В.Н. және сениор-лектор Беркімбаев Т. Б. қатысушыларды құттықтаймыз және жаңа жеңістер тілейміз!