HoReCa көрмесінде «Мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламасының оқытушылары мен студенттері

HOREX Kazakhstan 18-ші Орталық Азия халықаралық көрмесі «барлығы қонақүйлер, мейрамханалар, супермаркеттер үшін» – бұл қонақжайлылық индустриясы бойынша Қазақстандағы жалғыз көрме, ол өз алаңында қонақүйлер, мейрамханалар, кафелер, барлар, супермаркеттер мен сауда орталықтары үшін өнімдер мен жабдықтарды жеткізушілерді жинайды. Осы көрмеге қатысып, «Тұран» университетінің, «Туризм және сервис» кафедрасының 1-ші – 3-ші курс студенттері, оқытушылардың жетекшілігімен (А. Н. Бекен, М. А. Мұсаев, А. К. Оспанова, М. А. Серік) қонақжайлылық индустриясындағы трендтермен танысып, дәрістерде айтылған жабдықты өз көзімен көріп, іс-әрекетте тани алды. «Мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі» бағдарламасы бойынша оқыту теория мен практиканың үйлесімін көздейді.