Психология» кафедрасында «Үздік ғылыми зерттеу» тақырыбында жас ғалымдар байқауы өтті!

2022 жылдың 10 мен 24 қарашасы аралығында «Психология» кафедрасында «Үздік ғылыми зерттеу» тақырыбында жас ғалымдар байқауы өтті.

Байқаудың негізгі мақсаты – психология саласындағы өзекті теориялық және қолданбалы зерттеулерді анықтау.

Байқауға «Психология» білім беру бағдарламасының 10 магистранты мен 8 докторанты қатысты.

Конкурстық комиссия жүлделі орындарды анықтады. Докторант А. Б. Альмуратованың жұмысы (ғылыми жетекшісі: психол.ғ.к., ассоц. проф. Мун М.В.) «Жасөспірім кезіндегі мазасыздық құбылысының психологиялық аспектілері» атты ең жақсы ғылыми зерттеу ретінде танылды.

Екінші орынды Мэлс А.А. магистранты (ғылыми жетекшісі: м.ғ.к., проф. Дуплякин Е. Б.) «Психологияға компьютерге тәуелсіздік ұрпағын заманауи көзқарасынан теориялық және эксперименталды шолуың» жұмысы алды. Үшінші орынды магистрант А. М. Омарованың жұмысы жеңіп алды (ғылыми жетекшісі: PhD, доцент, кафедра меңгерушісі Васко Т.П.) «Спортшылардың күйзеліске төзімділігі мен эмоционалды күйіп қалуының психологиялық аспектілері».

Байқау жеңімпаздарын құттықтаймыз!