«Шексіз Қазақстан» туристік жобалар байқауы

2022 жылдың 10 желтоқсанында мектеп және колледж оқушылары арасында жыл сайынғы “Шексіз Қазақстан” туристік жобалар байқауы өтті. Байқаудың мақсаты жастардың назарын елдің ішкі туристік нарығына және қонақжайлылық нарығына аудару болып табылады.

Байқау екі кезеңде өтті, екінші іріктеу кезеңіне қазақ тілінде де, орыс тілінде де жұмыстар ұсынған кейбір командалар ғана жіберілді.

Екінші кезеңнің нәтижелері бойынша жүлделі орындар келесідей бөлінді:

Қазақ тіліндегі жұмыстар:

I орын – Жағыпар Санжар, Елесбай Айжан, Дәулетхан Гүлмира, Бақтиер Әйгерім құрамындағы Phoenix командасы (Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі). Ғылыми жетекшісі – Рүстем Әсел Сәбитқызы.

II орын – “Эверест” командасы (№178 лицей) Күзербай құрамында Ақмарал, Сәлмеке Әсем. Ғылыми жетекшілері-Агажанова Инеш, Машанов Жанатбек. Ғылыми кеңесші  – Сарқытқан Қастер.

Орыс тіліндегі жұмыстар:

I орын – Еноткина Влада мен Краснобородкина Дарья құрамындағы “Бригада” командасы (Туризм және қонақжайлылық индустриясы колледжі). Ғылыми жетекшісі – Кансарбаев Асланбек Қорғанбекұлы.

II орын – “Магистр” командасы (“Магистр” жеке мектеп-колледжі) қатысушылар: Забережный Әнуар, Лущиков Никита және Плешаков Марк. Ғылыми жетекшілері – Иманбеков Әділбек Данабекұлы және Самсонова Жанна Ивановна.

Бірінші орын алған командалардың қатысушылары 15% (бірінші оқу жылына), ал екінші орын алған қатысушылар 10% (бірінші оқу жылына) жеңілдік алады.

“Туризм және сервис” кафедрасының ұжымы қатысушыларды құттықтайды және одан әрі табыстар, лайықты жеңістер мен лайықты марапаттар тілейді!