«Есеп және аудит» кафедрасының ПОҚ Алматы қаласындағы колледждер мен мектептердің білім алушыларымен кездесуі

«Есеп және аудит» кафедрасының оқытушылары кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында Экономика факультетіндегі Кәсіпкерліктің қысқы мектебіне Алматы инновациялық колледжінің (13), педагогикалық колледжінің (1), Сымбат колледжінің (1) және №177 орта мектебінің (2)  –  барлығы  17 білім алушысын  шақырды, бұл іс-шара 2023 жылғы 09-13 қаңтар аралығында Тұран университетінің White hall – да өтті. Үзіліс кезінде білім алушылар кафедраға шақырылды, оларға «Есеп және аудит» БББ туралы ақпарат айтылды. Колледжистер Тұран университетінде Қысқы мектеп бағдарламасына және осы университетте білім алуға  қызығушылық танытты.