Желтоқсан айының 23-ші жұлдызында “Тұран” университетінде “Мистер және Мисс Тұран 2022” сұлулық байқауы аяқталды

Жаңа жыл қарсаңында университеттің акт залында ауқымды мереке өтті, онда 16 қыз мен жас жігіттің ішінен Мистер Тұран мен Мисс Тұран – 2022 таңдалды. Конкурсқа әр курстан және мамандықтан студенттер 200-ден астам өтінім берілді.

Сұлулық пен талантты бағалау үшін қыздар мен ұлдар байқаудың 5 кезеңінен өтті: дефиле – сәлемдесу, хореография, үй тапсырмасы, дефиле – этника, кешкі образдағы дефиле.

Тұран университетінің әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі проректоры Герасимова Наталья Сергеевнамен бірге, қазылар алқасы құрамына қабылдау бөлімінің директоры Нұртаева Дана Қалдыбайқызы, Қазақстанның КВН қозғалысының ұйымдастырушысы, Алматы қаласы Қоғамдық кеңесінің жастар саясаты, мәдениет және спорт жөніндегі сарапшысы, “Batyr bol Er bala” Республикалық рыцарьлық турнирінің негізін қалаушы-Сейітов Совет Саутұлы, KFW атқарушы директоры Алдонгарова Ботагөз, маркетинг “Кинопарк” желісінің директоры – Жұлдыз Сон, фотограф Иван Степанов, бейнограф Василий Устюжанин, “ZARDOZI” брендінің директоры және дизайнері Лаура Байжарасова, Мистер Тұран 2021 Гасанов Равиль, Қазақстан аруы 2022 – Томирис Какимова, Қазақстан аруы 2022-Томирис Заир, Qamalladin education корпоративтік сегментінің директоры-Кәрім Динара жұптарды әртүрлі критерийлер бойынша бағалады.

Сахнаға финалистердің әр шығуын сұлулық байқауының ұйымдастырушылары жарқын шоуға айналдырды, шоуға Turan ‘ s Trumps және MusLab студенттік ұйымдары да қатысып, көрерменді өнерлерімен тамсандырды.

Конкурстың 1-кезеңінде финалисттер дефиледе өздерің көрсетті, содан кейін конкурсқа қатысушылар бірден 2 – кезең-хореография көрсетіліміне өтті.

“Мистер мен Мисс Тұран” шоуының 3-кезеңі – “Жаңа Голливуд” тақырыбындағы фильмдердің сахналанған сәттері көрермендерге актерлік шеберлікті, креативті және ұйымдастырушылық қабілеттерін көрсете білді. Сахнада “Титаник”, “Голодные игры”, “Великий Гэтсби”, “Blade Runner 2049” және т. б. сияқты фильмдердің ең маңызды сәттері көрсетілді.

Келесі кезеңде финалистерге этникалық костюмдерді ұсыну қажет болды. Бұл турдың басты ерекшелігі – балалар өз костюмдеріне дизайн дайындады. Жарқын және ерекше киімдер көрермеедерді бей-жай қалдырмады.

Кештің шарықтау шегі жақындады. Байқаудың 4 негізгі турынан кейін 16 ұл мен қыз сахнаға талғампаз киім бренді “ZARDOZI” киімдерімен шықты.

Қазылар алқасы ұпай жинау және нәтижелерді шығару үшін бөлмеге кетіп бара жатқанда, көрермендерді музыкалық және би нөмірлерімен студенттік ұйымдар қызықтырды.

Талқылау қорытындысы бойынша 4 құрметті атақ аталды. “Актерлік өнер” білім беру бағдарламасының 2 және 3 курс студенттері – Акбаров Рахман және Тобагабыл Лейла вице-мырза және Вице – Мисс Тұран 2022 атақтарын алды.

STEM Бизнес мектебінің 1 курс студенті-Намысбай Бексұлтан Мистер Тұран 2022 атағын жеңіп алды. Ал, “Менеджмент” білім беру бағдарламасының 3 курс студенті Титова Виктория Мисс Тұран – 2022 атағын алып, кештің жұлдызы болды. Байқау жеңімпаздарын Әлеуметтік және тәрбие про жөніндегі проректор Герасимова Наталья Сергеевна құттықтады. Тәж бен құрметті атақтардан басқа, Бексұлтан мен Виктория Алшанов Рахман Алшанұлының атынан 1 семестрге атаулы стипендия мен ректорлық грант, сондай-ақ серіктестеріміз бен демеушілерімізден көптеген сыйлықтар алды.