Маркетинг бойынша II Халықаралық Турнир

2023 жылғы 23 ақпанда “Тұран” университетінің “Маркетинг және Логистика” кафедрасы “USkills-up Marketing Battle” жоғары оқу орындары мен колледждерінің білім алушылары үшін маркетинг бойынша II Халықаралық турнир өткізді (онлайн режимінде).

Бұл турнир алған білімдері мен дағдыларын маркетинг саласындағы практикалық мәселелерді шешу үшін, сондай-ақ маркетинг маманы мамандығын ілгерілету үшін қолданғысы келетіндер үшін өткізілді. Конкурсты сарапшылық сүйемелдеуді маркетинг мамандары, кәсіпкерлер, қазақстандық Маркетинг және бизнес-құрылымдар қауымдастығының өкілдері жүргізді.

“USkills-up Marketing Battle” турнирі мынадай сұрақтарға арналды: метаверс деген не, оның негізгі қасиеттері қандай, ол бизнеске не үшін қажет және дәл қазір қандай мүмкіндіктер береді, оның даму жолында қандай негізгі кедергілер тұр және бізді жақын болашақта не күтіп тұр.

Баттлдың қазылар алқасы келесі құраммен ұсынылды:

• Дана Дудкина, қазақстандық және Американдық маркетинг қауымдастықтарының қазіргі мүшесі, АҚШ-тағы dd Market Consulting LLC халықаралық компаниясының негізін қалаушы;
  • Әлима Көпбаева, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының қазіргі мүшесі, Орталық Азиядағы Lenovo аймақтық маркетинг менеджері;
  • Мұхамедкаримова Анелия Маликовна, қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының атқарушы директоры, Apple Education – Apple Teacher білім беру бағдарламаларының нұсқаушысы, ЕҚДБ”Бизнестегі әйелдер” бағдарламасының маркетинг бойынша сарапшысы;
  • Чакеева Қарылғаш Сайлаубайқызы, Т.ғ. к., доцент,” Тұран “университетінің”Маркетинг және логистика” кафедрасының меңгерушісі.

Баттлға Ставрополь мемлекеттік аграрлық университетінің командалары қатысты; AlmatyManagement University; РФ Үкіметі жанындағы Қаржы университеті (Мәскеу қ.); Нархоз университеті (2 команда); РФ Плеханов атындағы РЭУ экономика және бизнес Жоғары мектебі, Қаржы жоғары мектебі; әл-Фараби атындағы ҚазҰУ.

Жүлделі орындар келесідей бөлінді:

1 орын-Шәріпова Даниядан, Исмаилов Кенжебектен, Дүйсенхан Медеттен құралған “AlmaMeta” almatymanagement University командасы;

2 орын – Белоусова Элизабет, Шахнозарова Виктория құрамында Мәскеу қ. РФ Үкіметі жанындағы Қаржы университетінің “Cosmostars” командасы;

3 орын-Андреева Юлия, Телнова Элизабет, Гракович Анна құрамында Мәскеу қ. РФ Үкіметі жанындағы Қаржы университетінің “галактикалық маркетологтар” командасы;

3 орын-Лапина Полина, Ступницкий Михаил, Викьянова Викториядан тұратын Ставрополь мемлекеттік аграрлық университетінің “MarketeRRa” командасы.

ТУРНИР ЖЕҢІМПАЗДАРЫН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!