Ресей Федерациясының Халықаралық Қаржы Мониторингі Оқу-әдістемелік Орталығы ұйымдастырған «Қаржы» кафедрасының оқытушыларының біліктілігін арттыру курстары

2023 жылғы 04-06 сәуір аралығында Мәскеу қаласында (РФ) Ресей Федерациясының халықаралық қаржы мониторингі оқу-әдістемелік орталығы ұйымдастырған “КЖ/ТҚҚ ұлттық жүйелерін кадрлық қамтамасыз ету” құндылық-коммуникативтік форумы өтті, оның шеңберінде біліктілікті арттыру курстары өткізілді. Кәсіби тәжірибе алмасу және “Қаржы қауіпсіздігі” магистрлік инновациялық ББ әзірлеу дағдыларын қалыптастыру мақсатында біздің “Тұран” университетінің қызметкерлері-экономика факультетінің деканы э. ғ. к., қауымдастырылған профессор Мухамедьярова-Левина Т. Т. осы іс-шараға “Қаржы” кафедрасының сениор-лекторы М.А. Маркелова да белсенді қатысты.

Курстарда келесі мәселелер қаралды:

1. АЖ/ТҚ саласындағы білім беру бағдарламаларын іске асыру кезіндегі құндылық-коммуникативтік бағдарлар.
  2. Pod/ft жүйесіне арналған кадрлар. Мемлекеттік азаматтық қызметті өткеру үшін іріктеу критерийлері. Мансап жолдары және кадрлық тәуекелдер.
  3. КЖ/ТҚҚ жүйесінде қаржы секторының кадр саясатын іске асыру кезіндегі корпоративтік этика және тиімді коммуникация.

Сонымен қатар, “Қаржы” кафедрасының “Тұран” университетінің өкілдері Ресей Ғылым академиясының П. Н. Лебедев атындағы физикалық институтының аумағында ұйымдастырылған БАМ Кеңесінің 18-ші отырысына қатысып, келешек мәселелері бойынша сөз сөйледі:

Чиханчин Ю. А. – Федералдық Қаржы мониторингі қызметінің директоры, БАМ Кеңесінің Төрағасы, халықаралық қаржы қауіпсіздігі олимпиадасын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті төрағасының орынбасары

Миронов Д. Ю. – Ресей Федерациясы Президентінің көмекшісі

Афанасьев Д. В. – Ресей Федерациясы Ғылым және жоғары білім Министрінің орынбасары, Қаржы қауіпсіздігі жөніндегі Халықаралық Олимпиаданың атқарушы комитетінің басшысы

Андронова М. Ю.-халықаралық қаржы мониторингі оқу-әдістемелік орталығының бас директоры