«ЖасТур» кубогына арналған XI ЖОО аралық туристік олимпиадада «Туран барыстары» командасына III орын

28-29 сәуір күндері «Туризм» бағыты бойынша білім алып жатқан ЖОО студенттері арасында «ZhasTour» кубогы үшін XI ЖОО аралық туризм олимпиадасы өтті. Университеттің «Тұран» командасы (студенттер Алиса Комарова, Александр Белоусов, Толғанай Дәулетхан, Ақнұр Абдуахат, Ернұр Бердімұрат; жетекшісі – Уварова А.Е., «Туризм және сервис» кафедрасының ассистенті) басқа оқу орындарынан келген 9 команданың қатарында болды. Қазақстан. Байқауға Алматы жоғары оқу орындарынан бөлек, Павлодар және Шымкент қалаларының студенттері қатысты. Жолдастық жарыстардың бірінші күнінің қорытындысы бойынша «Тұрановские барысы» екінші, ал екінші күннің қорытындысы бойынша сегізінші, финалда үшінші орынға ие болды.

Әділ-қазылар алқасы әл-Фараби атындағы ҚазҰУ оқытушылары Артемьев А.М. және Шестернина В.А. барлық қатысушыларға алдағы уақытта дайындық жұмыстарына жауапкершілікпен қарауды тіледі, сонымен қатар студенттеріміздің ынта-жігері мен тауға деген сүйіспеншілігін атап өтті.

«Туран барыстарына» келесі жылы сәттілік тілейміз!