«Тұран» университетінде боксшы Айдос Ермосынұлының кітабының тұсаукесері өтті

Айдос Ермосынұлы – орта және екінші орта салмақ дәрежесінде өнер көрсететін қазақстандық кәсіпқой боксшы. Қазақстан Республикасының спорт шебері.

28 сәуірде” Тұран ” университетінде боксшы Айдос Ермосынұлының кітабының тұсаукесері өтті. Тұсаукесерге 1,2,3 курс студенттері қатысты, олар оның тарихы мен бокстағы жетістіктеріне, сондай-ақ жазудағы талантына тәнті болды. Ол таныстырған кітап “жағыңның ұлы иә, сағыңның ұлы” деп аталады және боксшылардың өмірі мен табысқа жету жолындағы қиындықтар туралы әңгімелейді.

Сұрақ-жауап-Айдоспен сессия өте қызықты өтті және студенттер үшін пайдалы болды. Олар сұрақтар қойып, оның бокс пен жазуды қалай үйлестіретіні, сондай-ақ оның бокстағы жетістіктері және оның мақсаттарына қалай жеткені туралы көбірек біле алады.

Айдоспен кездескеннен кейін көптеген студенттер боксшы туралы көбірек білу үшін оның кітабын сатып алуға шешім қабылдады. Бірнеше кітап сатылды, бұл оның кітабының өте қызықты екендігінің тағы бір дәлелі болды.

Жалпы, Айдос Ермосынұлымен кездесу бокс туралы және спортта және өмірде қалай жетістікке жетуге болатындығы туралы көп нәрсені біле алатын студенттер үшін маңызды болды. Бұл ұзақ уақыт бойы есте қалатын тамаша оқиға болды.