«Ақпараттық жүйелер» білім беру бағдарламасы бойынша СҒЗЖ 2023 Республикалық Конкурсының II – кезеңның нәтижелері

«Тұран» университеті ҚР ҰҚМ «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті» РММ 15.03.2023 ж. № 06-2/83-вн хатына сәйкес «Ақпараттық жүйелер» білім беру бағдарламасы (ББ) бойынша 2023 жылғы СҒЗЖ конкурсын өткізу бойынша базалық ЖОО.

«Ақпараттық жүйелер» ББ бойынша 2023 жылғы СҒЗЖ байқауына 24 ЖОО-дан 61 жұмыс келіп түсті.

Студенттердің ғылыми жұмыстарын қарап, ЖОО-ның конкурстық комиссиясы марапаттауға ұсынуға шешім қабылдады:

• І дәрежелі Министрлік дипломдарымен – 1 жұмыс;
  • II дәрежелі Министрлік дипломдарымен-2 жұмыс;
  • III дәрежелі Министрліктің дипломдарымен-3 жұмыс.

I ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Айтжанов Ахат Серікұлы – «Тұран» университетінің, 6В06101 «Ақпараттық жүйелер» ББ 4 курс студенті, ғылыми жұмысы тақырыбы «Исследование и разработка мобильного приложения для отслеживания статистики CS:GO» марапатталады, ғылыми жетекшісі – Ким Е.Р., Т. ғ. к., қауым. профессор.

II ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Сағынтай Әмина Керімжанқызы, Абдукаримов Сабырхан Құралұлы, Қуат Арай Қуатқызы – Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің, «Ақпараттық жүйелер», ББ 4 курс студенттері, ғылыми жұмысы тақырыбы «Разработка цифровой платформы для аренды и продажи строительных инструментов и транспорта» марапатталады, ғылыми жетекшісі – Қожамжарова д. Х., сениор-лектор, PhD.

II ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Баратжанов Исламбек Сәбитжанұлы, Г. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің, 6В06102 «Ақпараттық жүйелер», ББ 4 курс студенті, ғылыми жұмысы тақырыбы  «Разработка игрового приложения в среде виртуальной реальности» марапатталады, ғылыми жетекшісі – Тусупова Б.б., т. ғ. к., доцент.

III ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Янголов Давид Михайлович, Қ. Сағадиев атындағы Халықаралық бизнес университетінің, «Digital Маркетинг» ББ 4 курс студенті, ғылыми жұмысы тақырыбы «Онлайн бағдарламалау мектебінің жобасын әзірлеу» марапатталады, ғылыми жетекшісі – Елеусинова а.у. м. Э. Ғ., аға оқытушы.

ІІІ ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Омаров Батырхан, Жұмажан Мадина-Ғ. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің, 6В06102 «Ақпараттық жүйелер», ББ 3 курс студенті, ғылыми жұмысы тақырыбы «ЖОО жолбасшысы мобильді қосымшасын құру» марапатталады, ғылыми жетекшісі – Сыдыбаева Мадина Алданышқызы, магистр, аға оқытушы.

ІІІ ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Қадырханов Еркебұлан Мамбетұлы, Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінің, 6В06100 «Ақпараттық жүйелер және технологиялар», ББ мамандығының 3 курс студенті, ғылыми жұмысы тақырыбы «Применение Data Mining технологий для прогнозирования социально-значимых заболеваний в Казахстане» марапатталады, ғылыми жетекшісі-Кубегенова А.Д., техника магистрі. ғылымдар, аға оқытушы.