«6В11102- Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» білім беру бағдарламасы бойынша СҒЗЖ 2023 Республикалық Конкурсының II – кезеңнің нәтижелері

“Тұран” университеті ҚР ҰӘМ “жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті” РММ 15.03.2023 ж. № 06-2/83 – вн хатына сәйкес “6В11102- Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі” білім беру бағдарламасы (ББ) бойынша 2023 жылғы СҒЗЖ конкурсын өткізу бойынша базалық ЖОО.

“6В11102 – Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі” ББ бойынша 2023 жылғы СҒЗЖ байқауының II кезеңіне қатысу үшін 15 (он бес) жұмыс түсті.

Студенттердің ғылыми жұмыстарын қарап, ЖОО-ның конкурстық комиссиясы дипломдармен марапаттауға ұсынуға шешім қабылдады:

• І дәрежелі Министрлік дипломдарымен – 1 жұмыс;
  • II дәрежелі Министрлік дипломдарымен-2 жұмыс;
  • III дәрежелі Министрліктің дипломдарымен-3 жұмыс.

I ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Әкімхан Айым Нұртасқызы, Қазақ спорт және туризм академиясының студенті марапатталады. Ғылыми жетекшісі Phd докторы, профессор Қадырбекова Д.С.

II ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Аманжан Қайсар Ержанұлы, ҚазҰУ.Әл-Фараби студенті марапатталады.  Ғылыми жетекшісі аға оқытушы Сапиева А.Ж.

II ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Рахметжанова Алина, “Тұран” университетінің студенті марапатталады. Ғылыми жетекшісі сениор-лектор Демеуова Б.М.

III ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Өмірзақова Әсел. Халықаралық туризм және қонақжайлылық университетінің студенті марапатталады. Ғылыми жетекшісі э. қ.ғ. профессор Қарғабаева С.Т.

III ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Рысбекова Малика, Сәдуақас Әсемай, Оразаева Дана. Алматы Менеджмент Университетінің студенттері марапатталады. Ғылыми жетекшісі Сабиров Д.З..

III ДӘРЕЖЕЛІ МИНИСТРЛІК ДИПЛОМЫМЕН Мұхамедина Дарина, Шабдарбаева Назерке. “Тұран” Университетінің студенті марапатталады. Ғылыми жетекшісі сениор-лектор Оспанова А.Қ.