«Тұран» университетінің студенттері Ұлы Отан соғысының ардагерлерін еске алды

2023 жылдың 9 мамырында “Тұран” университетінің студенттері Ұлы Отан соғысының ардагерлерін еске алды. Олар зейнеткерлерге барып, осы үлкен күнде оларға қолдау көрсету үшін қажетті өнімдерді ұсынды.

Студенттер ҰОС ардагерлеріне, атап айтқанда Амрин оразаға (13.11.1936),Абдуллин Құлбанға (20.02. 1936), Ахметова Разия (16.03.1933), Меңдияров Райхан (05.04.1930), Бейсенова Сая (16.07.1937).

Сапар барысында олар ардагерлермен уақыт өткізді, олардың Отан үшін қалай күрескені туралы әңгімелерін тыңдады және жалпы ардагерлерге біздің елге қосқан үлестері бағаланғанын және құрметтелетінін көрсетті.

“Тұран” университетінің студенттері үшін бұл акция Отанымызды қорғау үшін жастық шағы мен денсаулығын берген ардагерлерге алғысын білдірді. Қайырымдылық акциясы студенттердің Ұлы Отан соғысы кезінде Отанымызды қорғағандарға деген ризашылығы мен құрметін қалай көрсете алатынын көрсетті.