Лобачевский атындағы ННМҰЗУ «Білім беруді дамытудың өзекті тенденциялары: үздік ресейлік және халықаралық тәжірибе» халықаралық конференциясы өтті

2023 жылғы 26 мамырда Ресейдің Нижний Новгород қаласында И. Лобачевский атындағы Нижний Новгород мемлекеттік ұлттық зерттеу университеті, «Тұран» университеті және Қазан ұлттық зерттеу технологиялық университетінің ұйымдастыруымен «Білім беруді дамытудың өзекті тенденциялары: үздік ресейлік және халықаралық тәжірибелер» халықаралық конференциясы өтті. Конференция онлайн және офлайн режимде өткізілді.

«Тұран» университеті атынан «Тұран» университетінің Сыртқы байланыстар және Докторантура жөніндегі проректоры, ассоц.профессорТаяуова Гүлжанат Жұбатқанқызы кіріспе сөз сөйледі.

Конференция бағдарламасы көптеген тақырыптарды қамтыды, соның ішінде оқыту мен оқудың инновациялық әдістері, мұғалімдердің білімі мен біліктілігін арттыру, онлайн білім беру технологиялары және т.б.