Арнау-2023: “Тұран” университетінің бірінші курс студенттерінің заманауи “Этно-модерн” стиліндегі кездесуі

19 қазанда Kazakhstan Grand Ballroom банкет залында “Арнау -2023″күздің ірі іс-шарасы өтті.

Іс-шара “Мистер және Мисс Тұран-2022″байқауының финалистерін көрсетуден басталды. Байқауға қатысушылар этникалық костюмдерді заманауи түрде көрсетті, бұл қатысушылардың таңданысын тудырды.

Іс-шараның ресми бөлімінде Алшанов Рахман Алшанұлы – “Тұран” университетінің ректоры, экономика ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген қайраткері, “Парасат”, “Барыс ІІІ” дәрежелі ордендерінің иегері, Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындары қауымдастығының президенті, Қазақстан Республикасы Экономика ғылымдары академиясының президенті, ғылым және жоғары білім министрлігінің алқа мүшесі құттықтау сөз сөйледі ректор студенттерге университетте жарқын және табысты жол тіледі.

Құрметті студенттерді марапаттауға ерекше назар аударылды. “Үздік студент – 2023”, “Жыл белсендісі – 2023”, “Жыл белсендісі (ректормен кешкі ас) – 2023″және” жыл серпілісі-2023″. Бұл атақтар студенттерге жетістіктері мен студенттер қауымдастығының дамуына қосқан үлесі үшін берілді.

Марапаттау рәсімінен кейін арнаудың бейресми бөлігі “Тұран”университетінің шығармашылық ұйымдарының сөз сөйлеуінен басталды. Кештің тақырыбы Mdee отандық әртістері мен Мирас Жугунусов болды.

Кеш соңында студенттер жаңа мүмкіндіктерден шабыт алып, ұйымдастырушылар мен шақырылған қонақтардың тілектерін естіді.

Құрметті бірінші курс студенттері, енді сіз “Тұран” университетінің студенті мәртебесіне ие болдыңыз! Жарқын арнау сізді өнімді студенттік жылдарға дайындады деп үміттенеміз! Сізге сәттілік пен жаңа биіктерге жетуді тілейміз!