«Психология» кафедрасы Германиядан әріптестерімен «Стрессті оптимизммен басқару» атты екі күндік тренинг өткізді

4-5 қарашада «Тұран» университетінде «Стрессті оптимизммен басқару» стрессменеджменті бойынша тренинг өтті!

Тренер: Алёна Гарбер – қауымдастырылған профессор, психотерапевт, жүйелі психотерапия және отбасына кеңес беру жөніндегі сертификатталған психолог-консультант, тәуелділермен жұмыс жөніндегі әлеуметтік психотерапевт, тренингтерде коммуникативтік үлгілерді қолдану жөніндегі сарапшы, коуч-практикада және психологиялық кеңес беруде, психоонколог, сондай-ақ орыс тілінде «Стрессті оптимизммен басқару!» тренингтік бағдарламасының авторы, «Стрессті оптимизммен басқару!» бағдарламасы бойынша жаттықтырушыларды оқыту құқығы бар сертификатталған жаттықтырушы (Гессен, Германия).

Тренингке бакалавриат студенттері, магистранттар, сондай-ақ 8D03101 – «Психология» БББ-ның докторанттары қатысты.

Қатысқандарыңыз үшін алғысымызды білдіреміз! Доктор Гарберге ынтымақтастық үшін алғысымызды білдіреміз!

8D03101 – «Психология» БББ-ның 3 курс докторанты Низамудин Мұхаббат Армановнаға, сондай-ақ 6В03103 – «Психология» БББ-ның 2 курс студенттеріне Дүйсенбай Айтолқын мен Исраил Гульназға іс-шараны ұйымдастыруға және өткізуге көмектескені үшін жеке рахмет!