«Тұрандағы» Ашық есік күніне қатысушылардың шығармашылығы

5 қарашада «Тұран» университетінде «Пила» фильмінің стилінде өткен Ашық есік күні өтті. Оқушылар университеттің білім беру бағдарламаларымен танысып, қызықты приключения-университет бойынша саяхатқа қатысты. «Туризм және сервис» кафедрасының оқытушылары мен студенттері қатысушыларға бізде оқудың қаншалықты қызықты және қызықты болатынын көрсету үшін бірнеше қызықты квесттер дайындады. Олар өздерінің қиялдары мен ақылдылықтарын көрсетуге мүмкіндік беретін екі шығармашылық тапсырма ұйымдастырды. Талапкерлерге шеберлік сыныптарын кафедра оқытушылары өткізді: Қойчубаева Д. с., Бүркітбай Ә.Ж., Аймағамбет М. Ш.

Бірінші тапсырма – «түпнұсқа дастархан» – талапкерлерге гастрономиялық талғамдар әлеміне енуге және олардың шығармашылығын көрсетуге мүмкіндік берді. Қатысушылар әлемнің әртүрлі елдерінің мәдениетінен шабыттанған ең таңғажайып үстел дизайнын кім жасайтынына қатысты. Екінші тапсырма – «тулар бойынша елдер мен астаналарды болжау» – қатысушылардың әлемдік география мен мәдениет туралы білімдерін тексеруге мүмкіндік берді. Қатысушылар өздерінің эрудициясы мен тапқырлығын көрсете отырып, әртүрлі елдер мен олардың астанасының туларын болжады.

«Тұран» университетіндегі ашық есік күні-бұл біздің білім беру бағдарламалары мен мансаптық өсу мүмкіндіктері туралы көбірек білу мүмкіндігі ғана емес. Бұл нағыз приключение, онда білім қызықты және қызықты тәжірибеге айналады!