Ляонин университетінің делегациясымен кездесу өтті

18 қазанда “Тұран” университетінде Қытайдың Ляонин университетінің делегациясымен кездесу өтті. Делегация құрамына ректор, экономика ғылымдарының докторы, Юй Мяоцзе, Халықаралық алмасу бөлімінің директоры, филология ғылымдарының докторы, Ма Шуан, Ашық Экономика Институты директорының орынбасары, саясаттану ғылымдарының кандидаты, Цуй Чжэн және Ашық Экономика Институтының оқытушысы, саясаттану ғылымдарының кандидаты, Инь Жуюй кірді.

Кездесу барысында ғылыми ынтымақтастық пен бірлескен жобалар үшін әлеуетті бағыттарды анықтауға ерекше назар аударылды. Талқылау сонымен қатар студенттермен алмасу мүмкіндіктері мен оқытушылардың ұтқырлығын, білім мен академиялық ресурстармен алмасудың тиімді арналарын табуға бағытталған.

Біз қазір қытайлық әріптестерімізбен белсенді жұмыс істеп жатқанымызды растауға қуаныштымыз. Болашақта біз академиялық ынтымақтастықты нығайтатын және институттарымыз арасындағы мәдени өзара әрекеттесуді байытатын бастамаларды дамытуға бағытталған жемісті ынтымақтастығымызды жалғастыруды жоспарлап отырмыз.