Студенттердің пікірсайыс турниріне қатысуы

Қазақ ұлттық аграрлық университеті Алматы қаласы әкімдігінің қолдауымен 2023 жылғы 1 желтоқсанда “экономикадағы көркемдік интеллект: сын-тегеуріндер мен перспективалар”Студенттік дебат турниріне өтті.

Пікірсайыс Қазақстан Республикасы, Алматы қаласы жоғары оқу орындарының студенттерімен өтті.

Пікірсайыстың мақсаты жастардың сыни ойлауын, айтылым өнерін, сапа көшбасшыларын дамытуды, белсенді азаматтық ұстанымды тәрбиелеуді, ең талантты және дарынды студенттерді іріктеу мен қолдауды алға тартты.

Жеңімпаз “Маркетинг” ББ 3 курс студенті Жолшыбек Жансерік Бақытжанұлы болды. Ол сондай-ақ ең жақсы пікірталас спикері ретінде танылды.

Студенттің пікірсайысқа қатысуын “Маркетинг және логистика” кафедрасының оқытушысы Қадырова Корлан Жарылқасымқызы ұйымдастырды. Жеңімпазға дайындыққа сеньор дәріскер Галимова Назгүл Ғалымқызы көмектесті