«Тұран» университеті студенттерінің рухани өмірі

2023 жылдың 24 қарашасында «Тұран» университетінде Қазақ өнер қайраткерлерінің, ақындар мен қоғам қайраткерлерінің қатысуымен әдеби-музыкалық кеш өтті. Ақындар Әлібек Шегебаев, Бекжан Әшірбаев және Бауыржан Әлқожа студенттермен ақындық және музыкалық шеберліктің сырымен бөлісті. Іс-шараны ұйымдастырушылар – «Журналистика және аударма ісі» кафедрасы.

Әлібек Шегебаев – ақын, Қазақстан Республикасы Жастар одағы сыйлығының лауреаты, «Жалын» журналында жарияланған өлеңдер жинағы үшін Айбергенов атындағы сыйлықтың иегері. 2000 жылы оның өлеңдері «Жас ақындар өлеңдерінің антологиясына» енді.

Бекжан Әшірбаев – ақын, сазгер, оның әндерін Youtube арнасынан тыңдауға болады.

Бауыржан Әліқожаның өлеңдерін Ғаламтор кеңістігінде оңай табуға болады. Сонымен қатар, «Серпер» және «Шабыт» сыйлықтарының иегері, журналистика пәнінен сабақ береді.

Студенттер ақын-сазгерлердің шығармашылығына тәнті болып, олардың тәлімгерлері Алма Құрманбаева, Ләйлә Алдабергенқызы және Дана Жобалаеваға кездесу үшін алғыстарын білдірді.