«Психология» кафедрасы қонақ дәрісін өткізеді

6 желтоқсанда «Тұран» университетінде «Танатология пәнаралық зерттеу бағыты ретінде: клиникалық, психологиялық және философиялық мәселелер» тақырыбында қонақ дәрісі өтті.

«Психология» кафедрасының спикері медицина ғылымдарының докторы, профессор Марат Әбубакриевич Әсімов болды.

Шақырылған спикерлер ретінде:

• phD, дәрігер-невропатолог, Испания, Мурсия университетінің биоэтика магистрі Эдуардо Кортина Андрада;
  • phD Universidad de Navarra (Pamplona, Spain), KIMEP University Сантьяго Де Ласала этика пәнінің оқытушысы;
  • дәрігер-интерн Абдулла Карина сөз сөйледі.

Іс-шараға университет студенттері, сондай-ақ 8D03101 – «Психология» БББ-ның докторанттары қатысты.

Біз профессор Асимовке іс-шараны ұйымдастырудағы бастамалары үшін алғыс айтамыз! Қонақтар мен тыңдаушыларға алғысымызды білдіреміз!