2024 жылдың 15 мамырында “Тұран” университетінің Коворкинг-орталығында Республикалық студенттік пәндік олимпиада өтеді.

6в11301-Логистика білім беру бағдарламасы бойынша XI Республикалық студенттік пәндік олимпиада Қазақстан Республикасының базалық жоғары оқу орындарының республикалық пәндік олимпиадаларын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі ұсынымдарға сәйкес өткізіледі.

2023 жылы ҚазҰТЗУ-да өткен Х Республикалық студенттік пәндік олимпиадада 1 орын үшін. Қ. и. Сәтбаева, Тұран университетінің командасы 2024 жылы университет базасында XI Республикалық студенттік пәндік олимпиаданы өткізу құқығына ие болды.

Олимпиадаға 6в11301-Логистика білім беру бағдарламасы бойынша оқитын Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының студенттері қатысады. Олимпиаданың негізгі мақсаты-жоғары білім беру ұйымдары студенттерінің оқу – танымдық және оқу-зерттеу қызметін дамыту, Студент жастардың шығармашылық қызығушылықтарын қолдау. Олимпиаданың ұйымдастырушысы-Тұран университетінің экономика факультеті, “Маркетинг және логистика” кафедрасы.